Białoruś nowy punkt wycieczkowy

Dzisiaj nastała nowa tendencja jeśli chodzi o wycieczki, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na podróż do Białorusi, która tak naprawdę nigdy nie była jakoś szczególnie popularna. Czasy się jednak zmieniają i pewne trendy ulegają zmianie. Białoruś coraz mocniej otwiera się na gości, dzięki czemu osoby z zagranicy, chcący przebywać tam z kilkanaście dni, mogą to dzisiaj zrobić w o wiele łatwiejszy sposób.

Warto zaznaczyć, że Białoruś pozwala na wycieczkę w celach turystycznych i co najważniejsze, wszystko może odbyć się bez wizy. To bardzo duże ułatwienie, także dla Polaków, którzy mogą dzisiaj bez problemów odwiedzić Białoruś, nie martwiąc się z problemami, jakie wiąże się ze zdobyciem wizy. Jeśli chodzi o Białoruś, to faktycznie Polacy w tym wypadku są podwójnie szczęśliwi, ponieważ w samej Białorusi, żyje żyje sporo mniejszości narodowych, także Polacy.

Prezentacja możliwości

Oczywiście Białoruś ma nam do zaprezentowania bardzo wiele możliwości, dlatego nic dziwnego, że tak często decydujemy się obecnie na podróż w tamtą stronę. Jeśli więc chcemy dziś odwiedzić to miejsce, to pamiętajmy, że ruch bezwizowy jest przedłużony maksymalnie do 10 dni, dzięki czemu faktycznie jest to dobra wiadomość. Co więcej ma również funkcjonować więcej przejść granicznych, gdzie taki ruch bezwizowy faktycznie pozwoli nam na takie swobodne podróżowanie.Należy jednak pamiętać, że aby poruszać się bez wizy, trzeba mieć świadomość, że będzie potrzebne zezwolenie na pobyt, które kosztuje około 50 złotych, a oprócz tego należy pamiętać o ubezpieczeniu zdrowotnym. Oczywiście to dokładne formalności, jakie musieliśmy spełniać wcześniej.

Zmiany są możliwe

Nie wiadomo czy coś się z tym wszystkim nie zmieni, ale jak na razie nie ma mowy o zmianach. Trzeba przyznać, że wschodnie tereny nie są już tak mocno zaskakujące pod względem ilości turystycznych miejscówek, ale mimo wszystko taki surowy klimat wycieczki, może się okazać bardzo ciekawy w praktyce. Bardzo wiele ludzi podróżujących do Białorusi, szuka właściwego miejsca do wypoczynku.Tylko niektóre hotele są w stanie zapewnić nam odpowiedni komfort. Na pewno warto poszukać odpowiedniego miejsca, na nocleg, zwłaszcza jeśli wybieramy właściwe rozwiązania. Należy zwrócić uwagę, że mimo wszystko taka wycieczka mże mieć bardziej konkretny cel, jeśli na przykład chcemy odwiedzić rodzinę czy znajomych mieszkających w Białorusi. Tak naprawdę to tylko od nas zależy na jaki hotel będziemy mogli sobie pozwolić. Liczy się przede wszystkim wygoda.

Nocleg istotna rzecz

Wystarczy nam jednak odpowiednio przygotowane pomieszczenie do spania, aby w pełni zadowolić się takim noclegiem.Najważniejszy jest fakt, żebyśmy byli w stanie załatwić sobie nocleg na co najmniej kilka dni. Tylko wtedy uda nam się w Białorusi, spędzić więcej czasu i na pewno zrobimy to aktywnie.Tak więc już dzisiaj pomyślmy o planie takiej wycieczki, to się naprawdę opłaca. Jesteśmy na tym w stanie wiele zyskać, wiele zależy od nas samych. Na pewno Białoruś pozwoli nam zobaczyć fajne miejscówki, które tak naprawdę nie są tak charakterystycznymi obiektami. To sprawia, że faktycznie mamy tutaj większe pole do popisu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij