JEDNODNIOWE WYCIECZKI POMYSŁEM NA SPĘDZENIE WAKACJI

Jednodniowe wycieczki pomysłem na spędzenie wakacji

Wakacje to dwa miesiące wolności dla dzieci i osiem tygodni dodatkowych zmartwień dla rodziców. To na barkach dorosłych spoczywa zorganizowanie czasu pociechom. Można wysłać je na kolonię lub obóz. Czasami pomocna jest rodzina, która zaprasza dzieci do siebie na wieś lub do dużego miasta. Idealnym rozwiązaniem jest spędzanie wakacji z latoroślami.

Bardzo popularne w ostatnich latach są wyjazdy do ciepłych krajów. Rodziny, które nie mają możliwości wyjazdu za granicę, czego stają przed poważnym dylematem: gdzie warto pojechać w Polsce? Podróżowanie po naszym kraju także nie wydaje się być najtańsze. Okazuje się jednak, że wycieczki po Polsce nie muszą ogołocić Twojego portfela. Warto pomyśleć o miejscu, które przypadnie do gustu wszystkim. Popularnymi rozwiązaniami są miasta pełne zabytków, nadmorska plaża albo survival w górach. Można też zdecydować się na nieszablonową propozycję spędzenia wspólnie czasu w parku rozrywki.

WYCIECZKA POMOŻE ZACIEŚNIAĆ RODZINNE WIĘZY

Atrakcyjną opcją na wakacyjne wypady są jednodniowe wycieczki w ciekawe miejsca. Takie intensywne eskapady budzą w dzieciach ciekawość świata i zbliżają rodziny. Godziny spędzone w samochodzie mogą stać się symbolem fascynujących rozmów, gier albo wspólnego śpiewania. Jeśli szukasz atrakcyjnej wycieczki w Polsce, rozważ wizytę w Energylandii. Znajduje się ona w miejscowości Zator, w województwie małopolskim. Ten lunapark nazywany jest przez wielu polskim Disneylandem. To przez bogatą ofertę i emocje, których dostarcza. Nasze wesołe miasteczko jest idealnym miejscem dla dzieci w każdym wieku.

ATRAKCJE PRZYGOTOWANE Z MYŚLĄ O NAJMŁODSZYCH

Jak wszyscy wiemy, wyjazd z dziećmi rządzi się własnymi prawami. Rodzice chcą mieć pewność, że ich pociechy będą bezpieczne, a proponowane atrakcje ich nie znudzą. W Energylandii nie znamy takiego pojęcia jak „nuda”! Dla rodzin przygotowaliśmy trzy specjalne strefy. Pierwsza z nich to water park, czyli park wodny. Składa się on z kompleksu basenów, wyposażonych w zjeżdżalnie, hydromasaże czy bicze wodne. Znajdują się tam także atrakcje, które intrygują zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mowa o tajemniczym okręcie, pełnym skarbów i uroczej latarni morskiej. Z aquaparku można przejść do bajkolandii. Stworzyliśmy ją specjalnie z myślą o dzieciach i o tych osobach, które chcą pielęgnować w sobie dziecko. To wrota do magicznej krainy, pełnej księżniczek i krasnali. W alejkach można spotkać postaci ze znanych i lubianych bajek. Wśród bogatej oferty tej części Energylandii znajdują się tradycyjne, wiedeńskie karuzele, przygoda na safari czy autodromy dostosowane do potrzeb najmłodszych. Sektorem skierowanym do rodzin z dziećmi powyżej 140 cm wzrostu jest strefa familijna. Umieściliśmy w niej propozycje, które spodobają się każdemu, a nawet zafundują dreszczyk emocji. Można znaleźć tam roller coastery, spływy wodne, kolejki widokowe, a nawet planetarium! To w sumie kilkadziesiąt atrakcji, z których można korzystać do woli.

Jeśli jednodniowa wycieczka to zbyt krótki czas na to, aby nacieszyć się Energylandią, można zostać u nas na dłużej. Wokół lunaparku znajduje się wiele zaprzyjaźnionych ośrodków wypoczynkowych, które oferują noclegi w korzystnych cenach. Zapraszamy do Zatoru!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij