depilacja-laserowa-wroclaw

Ceny zabiegu depilacji laserowej

Gładkie nogi, ręce, pachy bez konieczności codziennego używania maszynki? Dzięki depilacji laserowej to możliwe! Co więcej, tylko ten rodzaj depilacji gwarantuje długotrwałe efekty oraz pozostawia miękką i gładką skórę – bez podrażnień i nieestetycznych krostek. Ile kosztuje depilacja laserowa?

Ceny depilacji laserowej – od czego zależą?

Koszt depilacji laserem jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Każdy salon depilacji ma własny cennik. Na cenę wpływa zabiegów wpływa m.in. lokalizacja salonu, doświadczenie pracowników i używany sprzęt. Nasz salon korzysta z laserów najwyższej jakości, które gwarantują doskonałe efekty już po pierwszym zabiegu oraz gwarantują praktycznie bezbolesny zabieg. Koszt usuwania owłosienia zależy również od miejsca, z którego usuwane są włoski – za depilację mniejszych części ciała – np. wąsik, broda, linia brzucha – zapłacimy mniej, niż za depilację większych – nogi, ręce czy uda.

 

Cennik depilacji laserowej we Wrocławiu

W naszym salonie posiadamy stały cennik zabiegów depilacji laserowej Wrocław, który został wyszczególniony na naszej oficjalnej stronie internetowej. Cennik został podzielony na kilka części: mała część ciała, twarz, górna część ciała, dolna część ciała oraz pakiety. Koszt depilacji całej twarzy to 370 zł (1 zabieg), pach – 179 zł, całych rąk – 370 zł, bikini płytkie – 179 zł, bikini głębokie 279 zł, łydki 279 zł, uda 370 zł. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym cennikiem.

 

W pakiecie taniej

Decydując się na depilację w pakiecie (więcej części ciała podczas jednej wizyty), możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnych i dużo niższych cen. Nasz salon przygotował liczne pakiety promocyjne, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Przykładowo za PAKIET MINI dla kobiet (bikini głębokie i pachy) zapłacisz 400 zł zamiast 458 zł, a za PAKIET dla mężczyzn (plecy, klatka, brzuch, pachy, ramiona i barki) – 870 zł zamiast 2000 zł. Depilacja całego ciała u kobiet to koszt 1600 zł za 1 zabieg zamiast 3500 zł, zaś u mężczyzn (bez okolic intymnych) – 2000 zł zamiast 4000 zł za 1 zabieg. Jak więc widać, depilacja laserowa w pakietach bardzo się opłaca. Dzięki temu możesz zapłacić za zabiegi nawet 50% mniej! Wszystkie pakiety depilacji laserowej znajdują się w cenniku na stronie internetowej naszego salonu. Jeśli masz dodatkowe pytania związane z zabiegami lub cennikiem, możesz także odwiedzić nas osobiście lub skontaktować się z nami telefonicznie – chętnie udzielimy wszystkich dodatkowych informacji.

 

Oferta promocyjna

Nasz salon oferuje liczne promocje oraz prezenty przy zapisie na pierwszy zabieg depilacji laserowej. Aby z nich skorzystać, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, w którym należy wpisać swoje imię oraz pozostawić numer telefonu. Promocje są ograniczone czasowo, dlatego jeśli chcesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów i otrzymać prezent na start – nie zwlekaj i już teraz wypełnij formularz. Serdecznie zapraszamy na profesjonalną depilację laserową we Wrocławiu. Gwarantujemy przyjemną i kameralną atmosferę, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz satysfakcjonujące efekty.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij