Idealne miejsce na relaks nad morzem

Idealne miejsce na relaks nad morzem

1. Domki  w Dębkach

Bardzo popularnym kierunkiem na wakacje od ostatnich kilku lat jest morze. Dni są coraz cieplejsze (temperatury w tym roku często przekraczają 25 stopni Celsjusza), a woda w morzu zachęca do kąpieli. Jeszcze lepiej, gdy wybierzemy miejsce na łonie natury – otoczone lasami, trasami do spacerów oraz terenami do rekreacyjnego uprawiania różnorodnych sportów. Większość ośrodków wyposażona jest również w restauracje lub kawiarenki z pysznym, polskim jedzeniem.

2. Wakacje z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi
Kto powiedział, że wakacje w Polsce są nudne? Kto tak twierdzi, bardzo się myli. To właśnie nad morzem można spędzić czas z całą rodziną i przyjaciółmi w nowoczesnych i rodzinnych domkach, które otoczone są kompleksem wypoczynkowo-rekreacyjnym z nowocześnie wyposażonymi, drewnianymi domkami i kompleksową infrastrukturą, utrzymaną w klimatycznej stylistyce. Jest to idealne rozwiązanie, by odpocząć od zgiełku dużych miast, pootaczać się naturą – a wszystko to w doskonałych warunkach i w naprawdę atrakcyjnych cenach.

3. Coś dla lubiących atrakcje
Polecane przez nas domki w Dębkach to http://www.slonecznakajuta.pl/ to miejsce, gdzie bez względu na wiek i kondycje można skorzystać z różnych atrakcji. Blisko pięknych, dużych i czystych plaż, blisko lasów i ciekawych ścieżek dla rowerzystów. W otoczeniu znajduje się wiele miejsc, z których można wypożyczyć kajaki czy rowerki wodne. Po popołudniami z kolei, warto wstąpić do restauracji i kawiarenek,które oferują świeżą rybkę dla prawdziwych smakoszy. Mnóstwo zieleni i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych zachęca do spędzania całego dnia na świeżym powietrzu.

Planując wakacje przed ścisłym sezonem, klienci są w tej komfortowej sytuacji, iż mają szeroki wybór co do miejsc, do których mogą się udać. Przed sezonem najbardziej rozchwytywane miejsca potrafią być nawet o połowę tańsze niż ma to miejsce np. w lipcu czy w sierpniu. Aczkolwiek wiele miejsc dysponuje obecnie ciekawymi ofertami, które również zachęcają turystów z całej Polski. My zdecydowanie zachęcamy do wizyty w pięknej Słonecznej Kajucie w Dębkach!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij