Idealne miejsce na relaks nad morzem

1. Domki  w Dębkach

Bardzo popularnym kierunkiem na wakacje od ostatnich kilku lat jest morze. Dni są coraz cieplejsze (temperatury w tym roku często przekraczają 25 stopni Celsjusza), a woda w morzu zachęca do kąpieli. Jeszcze lepiej, gdy wybierzemy miejsce na łonie natury – otoczone lasami, trasami do spacerów oraz terenami do rekreacyjnego uprawiania różnorodnych sportów. Większość ośrodków wyposażona jest również w restauracje lub kawiarenki z pysznym, polskim jedzeniem.

2. Wakacje z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi
Kto powiedział, że wakacje w Polsce są nudne? Kto tak twierdzi, bardzo się myli. To właśnie nad morzem można spędzić czas z całą rodziną i przyjaciółmi w nowoczesnych i rodzinnych domkach, które otoczone są kompleksem wypoczynkowo-rekreacyjnym z nowocześnie wyposażonymi, drewnianymi domkami i kompleksową infrastrukturą, utrzymaną w klimatycznej stylistyce. Jest to idealne rozwiązanie, by odpocząć od zgiełku dużych miast, pootaczać się naturą – a wszystko to w doskonałych warunkach i w naprawdę atrakcyjnych cenach.

3. Coś dla lubiących atrakcje
Polecane przez nas domki w Dębkach to http://www.slonecznakajuta.pl/ to miejsce, gdzie bez względu na wiek i kondycje można skorzystać z różnych atrakcji. Blisko pięknych, dużych i czystych plaż, blisko lasów i ciekawych ścieżek dla rowerzystów. W otoczeniu znajduje się wiele miejsc, z których można wypożyczyć kajaki czy rowerki wodne. Po popołudniami z kolei, warto wstąpić do restauracji i kawiarenek,które oferują świeżą rybkę dla prawdziwych smakoszy. Mnóstwo zieleni i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych zachęca do spędzania całego dnia na świeżym powietrzu.

Planując wakacje przed ścisłym sezonem, klienci są w tej komfortowej sytuacji, iż mają szeroki wybór co do miejsc, do których mogą się udać. Przed sezonem najbardziej rozchwytywane miejsca potrafią być nawet o połowę tańsze niż ma to miejsce np. w lipcu czy w sierpniu. Aczkolwiek wiele miejsc dysponuje obecnie ciekawymi ofertami, które również zachęcają turystów z całej Polski. My zdecydowanie zachęcamy do wizyty w pięknej Słonecznej Kajucie w Dębkach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ